Расписание занятий и звонков

Расписание занятий

УЗГОДНЕНА       Расклад вучэбных заняткаў  на 2020/2021 навучальны год  (1 паўгоддзе)       ЗАЦВЯРДЖАЮ    
__________ М.В. Сідаровіч           _____В.І.Рабіноўская  
29.08.2020             ____________2020    

 

  1 клас 2 клас 3 клас 4клас 4 клас-інт 5 клас 6 клас
пн. 1 матэматыка бел.літаратура фіз.культ і здар бел.літаратура бел.літаратура фіз.культ і здар матэматыка
2 выяўл. мастацтва бел.мова бел.мова бел.мова бел.мова матэматыка сусв гісторыя
3 руская мова АБЖ бел.літаратура матэматыка матэматыка чалавек і свет фіз.культ і здар
4 фіз.культ і здар чалавек і свет матэматыка англ.мова прац.навучанне руская мова бел.мова
5   фіз.культ і здар прац.навучанне   бел.літаратура бел.мова англ.мова
6         карэкцыйны з СМК руская мова
7              
вт. 1 ГЗС прац.навучанне англ.мова руская літаратура СБА матэматыка інфарматыка-1
2 матэматыка руская мова бел.літаратура руская мова руская мова бел.літаратура матэматыка
3 бел.мова матэматыка матэматыка матэматыка матэматыка бел.мова англ.мова
4 бел.літаратура ГЗС бел.мова фіз.культ і здар фіз.культ і здар руская мова біялогія
5   руская літаратура ГЗС     англ.мова геаграфія
6           прац.навучанне інфарматыка-2
7              
Ср. 1 бел.літаратура выяўл. мастацтва руская літаратура англ.мова прац.навучанне руская літаратура ГЗС
2 бел.мова матэматыка руская мова бел.літаратура бел.літаратура матэматыка руская мова
3 матэматыка бел.мова чалавек і свет матэматыка матэматыка сусв гісторыя матэматыка
4 прац.навучанне бел.літаратура выяўл. мастацтва бел.мова бел.мова ГЗС руская літаратура
5     англ.мова     АБЖ бел.мова
6     АБЖ       бел.літаратура
7              
Чт. 1 музыка фіз.культ і здар матэматыка фіз.культ і здар фіз.культ і здар матэматыка прац.навучанне
2 матэматыка музыка англ.мова бел.мова бел.мова сусв гісторыя прац.навучанне
3 фіз.культ і здар бел.мова фіз.культ і здар музыка музыка англ.мова руская мова
4 чалавек і свет матэматыка музыка выяўл. мастацтва выяўл. мастацтва бел.мова руская літаратура
5     бел.мова англ.мова прац.навучанне бел.літаратура матэматыка
6       прац.навучанне прац.навучанне   фіз.культ і здар
7       АБЖ АБЖ    
Пт. 1 бел.літаратура руская мова руская літаратура чалавек і свет чалавек і свет руская літаратура гіст.Беларусі
2 бел.мова рытміка руская мова руская мова руская мова руская мова англ.мова
3 рытміка матэматыка матэматыка матэматыка матэматыка фіз.культ і здар матэматыка
4 выяўл. мастацтва руская літаратура рытміка руская літаратура СБА матэматыка бел.літаратура
5       рытміка рытміка англ.мова бел.мова
6             СМК
7              
8              

 

  7 клас 7 клас інт 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас
пн. англ.мова бел.мова сусв гісторыя СМК біялогія + бел.мова+ 1
фіз.культ і здар фіз.культ і здар англ.мова руская мова біялогія+/біялогія бел.мова+/бел мова 2
бел.мова бел.мова матэматыка руская літаратура англ.мова грамадазнаўства 3
бел.літаратура бел.літаратура фіз.культ і здар сусв гісторыя матэматыка матэматыка 4
біялогія біялогія геаграфія матэматыка бел.літаратура матэматыка 5
матэматыка матэматыка біялогія геаграфія сусв гісторыя руская літаратура 6
        бел.мова+   7
вт. матэматыка матэматыка руская мова біялогія хімія гіст.Беларусі+ 1
англ.мова прац.навучанне фізіка хімія руская мова матэматыка 2
матэматыка прац.навучанне матэматыка фізіка руская літаратура геаграфія 3
прац.навучанне прац.навучанне бел.літаратура геаграфія матэматыка англ.мова 4
прац.навучанне прац.навучанне бел.мова руская мова фізіка хімія 5
руская літаратура   хімія англ.мова геаграфія бел.літаратура 6
    СМК інфарматыка-1 біялогія+   7
ср. інфарматыка-1 асн камп граматы біялогія матэматыка гіст.Беларусі бел.мова+ 1
руская мова матэматыка англ.мова фізіка грамадазнаўства фіз.культ і здар 2
фізіка бел.літаратура руская мова англ.мова фіз.культ і здар біялогія 3
гіст.Беларусі гіст.Беларусі матэматыка руская літаратура інфарматыка англ.мова 4
матэматыка руская мова фіз.культ і здар гіст.Беларусі біялогія+/біялогія фізіка 5
геаграфія геаграфія фізіка фіз.культ і здар матэматыка руская літаратура 6
інфарматыка-2 СБА руская літаратура       7
чт. англ.мова   інфарматыка-1 бел.літаратура бел.мова+ гіст.Бел+/гіст Бел 1
хімія прац.навучанне матэматыка ГЗС бел.мова+/бел мова матэматыка 2
ГЗС ГЗС хімія бел.мова чарчэнне астраномія 3
матэматыка матэматыка прац.навучанне матэматыка англ.мова ГЗС 4
сусв гісторыя прац.навучанне фізіка прац.навучанне ГЗС хімія 5
фізіка СБА бел.літаратура грамадазнаўства дапр і мед падрыхт англ.мова 6
    інфарматыка-2       7
пт. СМК геаграфія ГЗС фізіка матэматыка біялогія 1
бел.мова бел.мова гіст.Беларусі матэматыка фіз.культ і здар фізіка 2
руская мова руская мова англ.мова бел.мова бел.літаратура дапр і мед 3
біялогія біялогія бел.мова англ.мова хімія сусв.гіст 4
фіз.культ і здар фіз.культ і здар матэматыка хімія фізіка руская мова 5
руская літаратура руская літаратура геаграфія фіз.культ і здар англ.мова інфарматыка 6
      інфарматыка-2   фіз.культ і здар 7
        ААТЛ ААТЛ 8

 

свернуть

Расписание звонков

Расклад званкоў

ПАНЯДЗЕЛАК

АЎТОРАК-СУБОТА

інф.г

 

8.00– 8.45

 

        1.

8.00– 8.45

1.

8.55– 9.40

2.

9.50 –  10.35

        2.

8.55 – 9.40

3.

10.45 – 11.30

        3.

9.50 – 10.35

4.

11.45 – 12.30

        4.

10.45 – 11.30

5.

12.45 – 13.30

        5.

11.45 – 12.30

6.

13.40 –14.25

        6.

12.45 – 13.30

7.

14.35 – 15.20

        7.

13.40 –14.25

8.

15.30 – 16.15

        8.

14.35 –15.20

 

 

свернуть