Факультативы

                                                              

Графік правядзення факультатыўных заняткаў  на  1-ае паўгоддзе  2020/2021 навучальны год

Клас

Назва

Настаўнік

панядз.

аўторак

серада

чацвер

пятніца

субота

1.

1

Рытміка і танец

Навіцкая Г.У.

 

 

 

 

9.50-10.35

 

2.

1

Матэматычная вясёлка 

Калініч Л.А.

 

11.55-12.30

 

 

 

 

3.

1

Вытокі роднай мовы

Калініч Л.А.

 

 

11.55-12.30

 

 

 

4.

1

Народна-сцэнічны танец

Навіцкая Г.У.

 

12.45-13.30

12.45-13.30

 

 

 

5.

2

Рытміка і танец

Навіцкая Г.У.

 

 

 

 

8.55-9.40

 

6.

2

Народна-сцэнічны танец

Навіцкая Г.У.

 

 

11.50-12.35

 

12.45-13.30

 

7.

2

Матэматычная вясёлка 

Сцёпіна Т.Г.

 

 

 

11.55-12.40

 

 

8.

2

Вытокі роднай мовы

Сцёпіна Т.Г.

13.50-14.35

 

 

 

 

 

9.

3

Рытміка і танец

Навіцкая Г.У.

 

 

 

 

10.50-11.35

 

10. 

3

Рашэнне лагічных задач

Сідаровіч М.В

13.50-14.35

 

 

 

 

 

11. 

4

Рытміка і танец

Навіцкая Г.У.

 

 

 

 

11.50-12.35

 

12. 

4

Народна-сцэнічны танец

Навіцкая Г.У.

 

13.40-14.25

 

 

13.40-14.25

 

13.

4

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

Свірская А.М.

 

12.45-13.30

 

 

 

 

14.

5

Гэты загадкавы Старажытны свет

Нагібовіч І.А.

 

 

 

12.55-13.40

 

 

15. 

5

Сцяжынкамі матэматыкі

Калоднік А.І.

 

 

 

12.55-13.40

 

 

16.

5

Чарлідынг

Навіцкая Г.В

 

 

13.40-14.25

 

 

 

17.

6

Сакрэты словазмянення, слова-і формаўтварэння

Бушыла Н.В.

 

 

13.50-14.35

 

 

 

18. 

6

Падарожжа па геаграфічнай карце

Пушкарэвіч Г.А.

14.45-15.30

 

 

 

 

 

19. 

7

У краіне цудоўнай хіміі

Селява Н.П.

 

 

 

13.50-14.35

 

 

20.

7

Алгебра вучыць разважаць

Цалагуз Г.І.

14.45-15.30

 

 

 

 

 

21.

7

Поэтические гимны филологии

Бруйла Р.М.

 

13.50-14.35

 

 

 

 

22.

8

Па краінах і кантынентах

Пушкарэвіч Г.А.

 

 

 

 

13.50-14.35

 

23.

8

Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі..

Кішкель В.І.

14.45-15.30

 

 

 

 

 

24.

9

Фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека

Пушкарэвіч Г.А.

 

 

 

 

 

9.00-10.30

(праз т)

25.

9

Асновы выбару прафесіі

Кішкель В.І.

 

 

13.50-14.35

 

 

 

26

9

Складаны сказ без складанасці

Сіняўская А.П.

 

 

 

 

 

9.50-11.35

(праз т)

27.

10

Падрыхтоўка вучняў да сямейнага жыцця

Нагібовіч І.А.

 

 

 

13.50-14.35

 

 

28.

11

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Кішкель В.І.

 

 

 

 

 

8.00-9.40

(праз т)

29.

11

Алгебра вучыць разважаць

Цалагуз Г.І.

 

 

 

13.50-14.35

 

 

30.

11

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

Нагібовіч І.А.

14.45-15.30

 

 

 

 

 

 

 

свернуть