Планы мероприятий

19 верасня Дзень карысных спраў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Восеньскі кірмаш

Навучэнцы

1-8 класаў

10.00

Сухнат М.Г.

2.     

Пасяджэнне сямейнага клуба “Свет сям’і” “Каб сэрца і душа былі ў згодзе”

Навучэнцы, бацькі

09.00

Нагібовіч І.А.

Факультатыўныя заняткі

1.

Фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека

Навучэнцы

9  класа

09.00-10.30

Пушкарэвіч Г.А.

2.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

10.00-10.30

Селява Н.П.

3.

Гадзіна даступнасці па прадмеце “Матэматыка”

Навучэнцы

9 класа

08.00-08.45

Калоднік А.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00-08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00-08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55-09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

09.45-12.00

Басалай Г.В.

5.     

“Калібры”

10.00-11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

08.00-09.00

Сцёпіна Т.Г.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога

для навучэнцаў “Калі ты  на ростанях”

Навучэнцы, бацькі, педагогі

 11.00-12.00

 

 Нагібовіч І.А.

.

2.

Кансультацыі для бацькоў

(законных прадстаўнікоў)

навучэнцаў, педагогаў

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

18.00

Каравай А.А.

 

свернуть

12 верасня Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Малыя алімпійскія гульні (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Восень”

Навучэнцы

1-8 класаў

10.00

Басалай Г.В.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

 

Навучэнцы

10 класа

08.00 -09.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Прэм’ера”

11.00 -12.30

Бруйло Р.М.

5.     

“Валейбол”

09.45- 12.00

Басалай Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Хобі час

Навучэнцы

08.00-12.00

Шабуня

Д.В.

2.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

08.00-09.00

Сідаровіч М.В.

3.

Спартыўныя спаборніцтвы “Экспрэс  здароўя”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00 -10.00

Сідаровіч М.В.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў,

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

2.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

 

10.00- 11.00

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі міжшкольнага педагагічнага класа

Навучэнцы

10,11 класа

10.00-13.00

Асадчая І.І.

2.     

Раённае свята да 30-годдзя ГА “БРПА”

Члены БРПА

10.00

Сухнат М.Г.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

18.00

Каравай А.А.

свернуть

5 верасня Дзень турызму

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Агульнашкольны турыстычны злёт: Кантрольна-турысцкі маршрут;

Эстафета па арыентаванні на мясцовасці “Жоўты ліст”

10.00

Пушкарэвіч Г.А.

Басалай Г.В.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00-09.00

Нагібовіч І.А.

2.     

“Бугі-вугі”

10.00-11.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

4.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.     

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Свірская А.М.

2.     

Гульня-падарожжа “Юны турыст”

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Акцыя “Помнік”

Члены БРПА, БРСМ

09.00-10.00

Актыў БРПА, БРСМ

2.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў (па запытах)

 

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

.

 

 

 

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть