Планы мероприятий

7 мая Дзень Памяці

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Мітынг памяці, прысвечаны 77-ай гадавіне Перамогі ў Вялікай Айчыннай вайне

10.00

Нагібовіч І.А.

2.     

Канцэртная праграма  “Гэты дзень мы не забудзем ніколі “

 

11.00

Сухнат М.Г.

Факультатыўныя заняткі

1.

Складаны сказ без складанасці

Навучэнцы

9 класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

4.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Пушкарэвіч Г.А.

5.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Мяч над сеткай”

Члены аб’яднанняў

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

2.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

3.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

4.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

5.     

“Канфеці”

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

6.     

“Валейбол” (ФАЦ)

09.45-12.00

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Калініч Л.А.

2.

Акцыя “Пісьмо салдату”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00- 10.00

Клініч Л.А.

3.

Музейны ўрок “Дзецям пра вайну”

Навучэнцы 5-11 класаў

09.00 -10.00

Нагібовіч І.А.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Індывідуальныя кансультацыі з непаўналетнімі і іх бацькамі

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00- 12.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Сцёпіна Т.Г.

2.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

30 красавіка Дзень ваенна-патрыятычных спраў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.

Ваенна-патрыятычная гульня “Арляня”

Навучэнцы

6-9 класаў

10.00

Басалай Г.В., кл. кіраўнікі

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 08.45

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

8.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Канфеці”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

2.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

4.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Калініч Л.А.

2.

 Паход па родных мясцінах

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00-10.00

Калініч  Л.А.

3.

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”

Научэнцы

5-9 класаў

09.00

Шабуня Д.В.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Індывідуальныя кансультацыі  для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

 

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Раённы марафон «Піянер DZR. На ўсе100”

Навучэнцы

10.00

Мацюшэнка Д.І.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Сідаровіч М.В.

2.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

23 красавіка Дзень роднай прыроды

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Экскурсійная паездка “Гісторыка-культурны комплекс Лінія Сталіна”

09.00

Пушкарэвіч Г.А.

Факультатыўныя заняткі

1.

Складаны сказ без складанасці

Навучэнцы

9 класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.00-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

4.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

5.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

6.     

“Канфеці”

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

7.     

“Валейбол” (ФАЦ)

09.45-12.00

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Працоўныя справы ў рамках праекта “Квітней, родная школа!”

Навучэнцы 5-11 класаў

10.00

Бусько В.А.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Індывідуальныя кансультацыі з непаўналетнімі і іх бацькамі

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00- 12.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Свірская А.М.

2.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

16 красаввіка Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Працоўныя акцыі ў рамках рэспубліканскага суботніка

10.00

Навучэнцы, педагогі

Факультатыўныя заняткі

2.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі (дыстанцыйна)

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі (дыстанцыйна)

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

4.

Абагульняючы курс па хіміі (дыстанцыйна)

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

5.

Абагульняючы курс па хіміі (дыстанцыйна)

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“До-мі-солька”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

09.00-12.00

Навіцкая Г.В.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

 

08.00 -09.00

Сідаровіч М.В.

2.

Спартландыя “Экспрэс здароўя”

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00 -10.00

Сідаровіч М.В.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

2.

Індывідуальныя кансультацыі для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

 

Навучэнцы

09.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

 Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Актыў БРПА

2.     

Працоўная акцыя “Чыстадвор”

Члены ГА “БРПА”

10.00

Мацюшэнка Д.І.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Сцёпіна Т.Г.

2.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

9 красавіка Дзень краязнаўства

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.

Спартыўна-забаўляльная гульня “Энергія спорту – энергія краіны” (у рамках абласной акцыі “Міншчына спартыўная. Вясна.”)

10.00

Басалай Г.В.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Канфеці”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

2.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

  1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Свірская А.М.

2.

Творчая акцыя “Пасланне ветэрану” (выстава малюнкаў мірнага жыцця)

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

3.

Патрыятычны квэст “Дарогамі вайны. Дарогамі перамог”

Навучэнцы

1-9 класаў

10.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Экскурсія ў гісторыка-краязнаўчы музей Дзяржынскага раёна

Члены ГА БРСМ, ГА БРПА

10.00

Мацюшэнка Д.М.

Храловіч

Д.М.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Індывідуальныя кансультацыі  для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

 

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00

Нагібовіч І.А.

 

 

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Удзел у раённых алімпіядах па вучэбных прадмета “Аліміядныя надзеі”

Навучэнцы 5-9 класаў

09.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Калініч Л.А.

2.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы

11.00

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

26 сакавіка Дзень адказных і бяспечных паводзін

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.

Спартыўна-забаўляльная гульня “Энергія спорту – энергія краіны” (у рамках месячніка здаровага ладу жыцця і абласной акцыі “Міншчына спартыўная. Вясна.”

11.00

Басалай Г.В.

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 08.45

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

8.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Канфеці”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

2.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Валейбол” (ФАЦ)

08.00 –10.15

Басалай Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Сцёпіна Т.Г.

2.

 Дуэль эрудытаў “Мы- за бяспеку!”

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00-10.00

Сцёпіна Т.Г.

3.

Падрыхтоўка да ўдзелу ў раённых спаборніцтвах па шашках

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00- 09.45

Шабуня Д.В.

4.

Віртуальны квест “Бяспечны Інтэрнэт”

Навучэнцы

5-9 класаў

10.00

Шабуня Д.В.

5.

Конкурсна-пазнавальная праграма “Нам ведаць неабходна”

Навучэнцы

1-9 класаў

10.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Майстар-клас вучнёўскай бізнес-кампаніі “БелАрт” па вырабу флікераў

Члены вучнёўскага самакіраваня

09.00

Храловіч Д.М.

2.     

Акцыя “Флікер – жыхарам мікрараёну”

Члены ГА “БРПА”

10.00

Актыў ГА БРПА

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Індывідуальныя кансультацыі  для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

09.00-10.00

Нагібовіч І.А.

 

 

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Свірская А.М.

2.     

 Свята “Кніга збірае сяброў” (адкрыццё Тыдня дзіцячай і юнацкай кнігі “Скучных книг NET

Навучэнцы

11.00

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

19 сакавіка Дзень цікавых спраў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Спартландыя “Разам за здаровую будучыню”

10.00

Басалай Г.В.

Факультатыўныя заняткі

1.

Складаны сказ без складанасці

Навучэнцы

9 класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

4.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Пушкарэвіч Г.А.

5.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

09.00-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

4.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

5.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

6.     

“Канфеці”

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

7.     

“Валейбол” (ФАЦ)

09.45-12.00

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

 

08.00 -09.00

Калініч Л.А.

2.

Творчая майстэрня “Цуды сваімі рукамі”

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00 -10.00

Калініч Л.А.

3.

Інтэлект-шоу “Сцяжынкам роднай мовы”

Навучэнцы 5-9 класаў

09.00- 10.00

Бушыла Н.В.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Практыкум  па тактыцы выяўлення непаўналетніх, якія знаходзяцца ў стане  наркатычнага ап’янення

Педагогі

11.00- 12.00

Нагібовіч І.А.

2.

Відэамарафон “Не – наркотыкам!”

Навучэнцы

09.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Акцыя “Мы – за здаровы лад жыцця!”

Члены ГА

09.00-10.00

Актыў БРПА

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Сідаровіч М.В.

2.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

5 сакавіка Дзень дабрыні і прыгажосці

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Забаўляльная праграма “Вясёлы дзявічнік”

09.00

Калоднік А.І.

Факультатыўныя заняткі

1.

Складаны сказ без складанасці

Навучэнцы

9 класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

4.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Пушкарэвіч Г.А.

5.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.00-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

4.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

5.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

6.     

“Канфеці”

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

7.     

“Валейбол” (ФАЦ)

09.45-12.00

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

 

08.00 -09.00

Калініч Л.А.

2.

Майстар-клас “Паштоўка для матулі”

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00 -10.00

Храловіч Д.І.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Індывідуальныя кансультацыі з непаўналетнімі і іх бацькамі

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00- 12.00

Нагібовіч І.А.

2.

Пасяджэнне сямейнага клуба “Свет сям’і” (у рамках работы “Бацькоўскага ўніверсітэта”)

 

Навучэнцы, бацькі

 

10.00

 

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Калініч Л.А.

2.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

26 лютага Дзень прававых ведаў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.

Квест-гульня “Кола Феміды”

Навучэнцы

5-9 класаў

10.00

Бусько В.А.

Нагібовіч І.А.

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 09.40

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

8.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Канфеці”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

2.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Азбука журналістыкі”

08.00 -09.40

Бусько В.А.

4.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

5.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Свірская А.М.

2.

 Прававая гульня “Займальнае падарожжа ў каралеўства “Законія”

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

3.

Інтэрактыўная онлайн-віктарына “Я ведаю свае правы”

Навучэнцы 5-9 класаў

09.00 – 10.00

Шакутнёва С.У.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Падрыхтоўка да ўдзелу ў конкурсе “Піянер года”

Члены ГА “БРПА”

10.00

Актыў ГА БРПА

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Індывідуальныя кансультацыі  для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў па пытаннях злоўжывання алкагольнымі, псіхатропнымі рэчывамі

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

 

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Сідаровіч М.В.

2.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

19 лютага Дзень грамадзянска-патрыятычных спраў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

КВЗ “Любі, ведай, шануй роднае слова!” (да Дня роднай мовы)

10.00

Бушыла Н.В.

Факультатыўныя заняткі

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

5.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Пушкарэвіч Г.А.

6.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

09.00-12.00

Храловіч Д.М.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Калініч Л.А.

2.

КТС “Паштоўка для таты”

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00 -10.00

Калініч Л.А.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Індывідуальныя кансультацыі з непаўналетнімі і іх бацькамі па пытаннях ужывання непаўналетнімі алкаголя, псіхатропных рэчываў, насілля і іншых парушэнняў праў дзяцей

Навучэнцы, бацькі, педагогі

10.00- 11.00

Нагібовіч І.А.

2.

Прагляд відэаролікаў “Падлетак і закон”

Навучэнцы

09.00-10.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Падрыхтоўка да ўдзелу ў конкурсе “Танцуй з БРПА”

Навучэнцы

09.00

Мацюшэнка Д.І.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Свірская А.М.

2.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

12 лютага - Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.

Снежны снайпер

Навучэнцы

5-9 класаў

10.00

Басалай Г.В.

 

2.

Зімовыя забавы “Эх, зімушка, зіма” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

Навучэнцы

На працягу дня

Мацюшэнка Д.І.

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 09.40

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

8.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Канфеці”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

2.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Азбука журналістыкі”

08.00 -09.40

Бусько В.А.

4.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

5.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Свірская А.М.

2.

 Інтэлектуальная гульня “Сто да аднаго”

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

3.

Турнир знатоков “Час занимательного русского языка”

Навучэнцы 5-9 класаў

09.00 – 10.00

Сухнат М.Г.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Акцыя “Помнік”

Члены ГА “БРПА”

11.30

Актыў ГА БРПА

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Індывідуальныя кансультацыі  для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў па пытаннях злоўжывання алкагольнымі, псіхатропнымі рэчывамі

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

 

 

2.

Гадзіна зносін “Гартаючы старонк кодэксаў”

Навучэнцы

08.00 – 09.00

Нагібовіч І.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Сідаровіч М.В.

2.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

5 лютага Дзень школьных традыцый

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Канцэртная праграма “Табе, выпускнік!”

11.00

Нагібовіч І.А., Навіцкая Г.В.

2.     

Зімовыя забавы “Эх, зімушка, зіма” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

На працягу дня

Басалай Г.В.

 

Факультатыўныя заняткі

2.

Складаны сказ без складанасці

Навучэнцы

9 класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

5.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Пушкарэвіч Г.А.

6.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

4.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

5.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

6.     

“Канфеці”

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

7.     

“Валейбол” (ФАЦ)

09.45-12.00

Басалай Г.В

 

 

 

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Індывідуальныя кансультацыі з непаўналетнімі і іх бацькамі па пытаннях ужывання непаўналетнімі алкаголя, псіхатропных рэчываў, насілля і іншых парушэнняў праў дзяцей

Навучэнцы, бацькі, педагогі

10.00- 11.00

Нагібовіч І.А.

2.

Прававая віктарына “Як я ведаю адміністратыўны кодекс Рэспублікі Беларусь

Навучэнцы

09.00- 10.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Акцыя “Помнік”

Навучэнцы

09.00

Актыў самакіравання

3.     

Онлайн-віншаванне выпускнікоў

Навучэнцы

12.00

Актыў самакіравання

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Калініч Л.А.

2.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

29 студзеня Дзень бяспечных і адказных паводзін

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

2.

Зімовыя забавы “Эх, зімушка, зіма” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

Навучэнцы

На працягу дня

Басалай Г.В.

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 09.40

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі (дыстанцыйна)

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі (дыстанцыйна)

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па хімі (дыстанцыйна)

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

8.

Абагульняючы курс па хіміі (дыстанцыйна)

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Канфеці”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

2.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Азбука журналістыкі”

08.00 -09.40

Бусько В.А.

4.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

5.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Сідаровіч М.В.

2.

 Конкурс творчых работ “Бяспека ў Інтэрнэце вачыма дзяцей”

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

3.

Ток-шоу “Віртуальны свет: за і супраць”

Навучэнцы 5-9 класаў

09.00 – 10.00

Шабуня Д.В.

4.

Падрыхтоўка да ўдзелу ў  раённым конкурсе “Школа бяспекі”

Навучэнцы

09.00 – 11.00

Захарэвіч А.С.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Падрыхтоўка да вечара сустрэчы з выпускнікамі

Члены ГА “БРПА”

09.00

Актыў Г.А. БРПА

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Індывідуальныя кансультацыі  для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

 

 

2.

Прафілактычная гадзіна

Навучэнцы

09.00 – 10.00

Нагібовіч І.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Прафарыентацыйнае мерапрыемства “Шляхі атрымання прафесійнай адукацыі у Рэспубліцы Беларусь”

Навучэнцы 8-11 класаў

10.00

Нагібовіч І.А.

Работа ў соцыуме

1.     

Школа будучага першакласніка “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага  ўзросту

10.00- 12.00

Сідаровіч М.В.

2.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

22 студзеня Дзень інтэлектуала

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Зімовыя забавы “Эх, зімушка, зіма” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

На працягу дня

Басалай Г.В.

 

Факультатыўныя заняткі

2.

Складаны сказ без складанасці

Навучэнцы

9 класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

5.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Пушкарэвіч Г.А.

6.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

4.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

5.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

6.     

“Канфеці”

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

7.     

“Валейбол” (ФАЦ)

09.45-12.00

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.     

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Калініч Л.А.

2.     

Віктарына “Ці ведаеце вы?”

Навучэнцы

 1-4 класаў

10.00-11.00

Калініч Л.А.

3.     

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”

Навучэнцы 5-8 класаў

10.00 -11.00

Бушыла Н.В.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

10.00- 11.00

Нагібовіч І.А.

2.

Кошык ідэй “Правільны выбар”

Навучэнцы

09.00- 10.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Акцыя “Помнік”

Навучэнцы

11.00

Актыў самакіравання

3.     

Падрыхтоўка да дня сустрэчы выпускнікоў

Навучэнцы

09.00

Актыў самакіравання

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Раённы этап алімпіяды па ПДД

Навучэнцы

10.00

Шакутнёва С.У.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

15 студзеня Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.

Фестываль зімовых відаў спорту

Навучэнцы

5-9 класаў

10.00

Басалай Г.В.

 

2.

Зімовыя забавы “Эх, зімушка, зіма” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

Навучэнцы

На працягу дня

Мацюшэнка Д.І.

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 09.40

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

8.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

3.     

“До-мі-солька”

09.45 -10.30

Навіцкая Г.В.

4.     

“Азбука журналістыкі”

08.00 -09.40

Бусько В.А.

5.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

6.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

 

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Свірская А.М.

2.

 “Падарожжа ў парк прафесій”  

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

3.

Квест-гульня “Компас  самавызначэння”

Навучэнцы 5-9 класаў

09.00 – 10.00

Сухнат М.Г.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Акцыя “Помнік””

Члены ГА “БРПА”

11.30

Актыў Г.А. БРПА

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Індывідуальныя кансультацыі  для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

 

 

2.

Прафілактычная гадзіна “Злоўжыванне рэчывам,я кія выклікаюць залежнасць”

Навучэнцы

08.00 – 09.00

Нагібовіч І.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

18 снежня Дзень падарожжаў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Экскурсійная паездка па маршруту аг. Петкавічы   - аг. Дукора Пухавічскага раёна (музейны комплекс культурнай спадчыны “Дукорск маёнтак”) – аг. Петкавічы

09.00

 

Пушкарэвіч Г.А.

Факультатыўныя заняткі

 

2.

Складаны сказ без складанасці

Навучэнцы

9 класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

 

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

4.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

5.     

“Валейбол” (ФАЦ)

09.45-12.00

Басалай Г.В

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

 

1.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

10.00- 11.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Творчая майстэрня Дзеда Мароза

Навучэнцы

11.00

Актыў самакіравання

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

11 снежня Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.

Дзень гімнаста

Навучэнцы

5-9 класаў

10.00

Басалай Г.В.

 

2.

Зімовыя забавы “Эх, зімушка, зіма” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

Навучэнцы

На працягу дня

Сухнат М.Г.

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 09.40

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

8.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Азбука журналістыкі”

08.00 -09.40

Бусько В.А.

4.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

5.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

 

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Калініч Л.А.

2.

Спартыўныя гульні “Падарожжа ў краіну “Здаравячок”  

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Калініч Л.А.

3.

Літаратурны калейдаскоп “Вечна юны, як наша зямля”

Навучэнцы 5-9 класаў

09.00 – 10.00

Бушыла Н.В.

4.

Пасяджэнне клуба “Свет сям’і”

Навучэнцы, бацькі, педагогі

09.00 – 10.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

КТС “Рыхтуемся да свята”

Навучэнцы

1-4 класаў

10.00

Мацюшэнка Д.І.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Індывідуальныя кансультацыі  для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

 

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Пасяджэнне клуба

 “Шаг наперад”

Навучэнцы

10.00

Бусько В.А.

4.     

Піянерская онлайн субота

Члены ГА “БРПА”

10.00

Мацюшэнка Д.І.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

4 снежня Дзень прафілактыкі СНІД

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Інфармацыйна-дасуговая праграма “Спынім СНІД разам!”

 

Навучэнцы 5-8 класаў

 

10.00-11.00

Факультатыўныя заняткі

2.

Складаны сказ без складанасці

Навучэнцы

9 класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

5.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

6.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

4.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

5.     

“Валейбол” (ФАЦ)

 

09.45-12.00

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.     

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Свірская А.М.

2.     

Гадзіна кемлівых “Кактэйль здароўя”

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

3.     

Відэасалон “Дакладна аб праблеме”

Навучэнцы 5-8 класаў

09.00 -10.00

Калоднік А.І.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

10.00- 11.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Творчая майстэрня Дзеда Мароза

Навучэнцы

11.00

Актыў самакіравання

3.     

Творчая выстава “Разам супраць СНІД” 

Навучэнцы

09.00

Мацюшэнка Д.І.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Раённы этап конкурсу “Вучань года -2021”

Члены ГА “БРПА”

10.00

Мацюшэнка Д.І.

4.     

Прафарыентацыйнае мерапрыемства “Шляхі атрымання прафесійнай адукацыі у Рэспубліцы Беларусь”

Навучэнцы 8-11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

27 лістапада Дзень прафарыентацыі

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.

Компас прафесій

Навучэнцы

5-9 класаў

09.00

Бусько В.А.

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 09.40

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

8.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Азбука журналістыкі”

08.00 -08.45

Бусько В.А.

4.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

5.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

 

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Сідаровіч М.В.

2.

Гульня-віктарына “Адгадай прафесію”

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Сідаровіч М.В.

3.

Круглы стол  “Аб прафесіях галоўных, патрэбных і важных”

Навучэнцы 5-9 класаў

09.00 – 10.00

Шакутнёва С.У.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Конкурс малюнкаў “Мая будучая прафесія”

Навучэнцы

1-4 класаў

10.00

Мацюшэнка Д.І.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Індывідуальныя кансультацыі “Мая прафесійная будучыня” для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

 

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

20 лістапада Дзень карысных спраў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Гульня-конкурс “Зямля пад белымі крыламі”

 

10.00

Бушыла Н.В.

Факультатыўныя заняткі

2.

Складаны сказ без складанасці

Навучэнцы

9 класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

5.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

6.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

4.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

5.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

6.     

“Валейбол” (ФАЦ)

 

09.45-12.00

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.     

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Сцёпіна Т.Г.

2.     

Творчая майстэрня  “Умелыя рукі не ведаюць скукі”

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Сцёпіна Т.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Прафілактычны занятак «Карта дабрасуседства ў Інтэрнэце»

 

Навучэнцы 5-8 класаў

 

 

09.00-10.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

 

2.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

10.00- 11.00

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Падрыхтоўка да ўдзелу  ў конкурсе “Навагодні бум”

Навучэнцы

 5-8 класаў

11.00

Актыў самакіравання

3.     

Занятак “Правілы важацкай дзейнасці”

Члены ГА “БРПА”

09.00

Мацюшэнка Д.І.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

13 кастрычніка Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.

Дзень Здароўя. Спаборніцтвы па валейболе

Навучэнцы

5-9 класаў

10.00

Басалай Г.В.

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 09.40

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

8.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Азбука журналістыкі”

08.00 -08.45

Бусько В.А.

4.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

5.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

 

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Калініч Л.А.

2.

Спартландыя “Экспрэс здароўя”

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Калініч Л.А.

3.

Квэст-гульня “В стране Правописания”

Навучэнцы 5-9 класаў

09.00 – 10.00

Шаўчэнка М.Г.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Акцыя “Захаваем энергію вакол сябе”

Навучэнцы

09. 00

Мацюшэнка Д.І.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Індывідуальныя кансультацыі “Мая прафесійная будучыня” для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Піянерская субота

Члены ГА “БРПА”

10.00

Мацюшэнка Д.І.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

30 кастрычніка Дзень прафарыентацыі

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.

Прафарыентацыйны занятак”Компас прафесій”

Навучэнцы

5-9 класаў

10.00

Нагібовіч І.А.

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 09.40

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Пушкарэвіч Г.А.

8.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Азбука журналістыкі”

08.00 -08.45

Бусько В.А.

4.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

5.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

6.     

“Валейбол” (ФАЦ)

09.45-12.00

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Свірская А.М.

2.

Віктарына “У свеце прафесій”

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

3.

Інтэлект-шоу “Ведаю ўсё пра бяспеку!”

Навучэнцы 5-9 класаў

09.00 – 10.00

Бусько В.А.

 

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Акцыя “Мы – за бяспечныя канікулы”

Навучэнцы

11. 00

Мацюшэнка Д.І.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Індывідуальныя кансультацыі “Мая прафесійная будучыня” для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

 

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

23 кастрычніка Дзень цудоўных адкрыццяў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Квест-гульня “Беларуская скарбонка”

 

10.00

Бушыла Н.В.

2.     

Свята Ўраджаю

 

11.00

Селява Н .П.

Факультатыўныя заняткі

2.

Складаны сказ без складанасці

Навучэнцы

9 класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

5.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

6.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

4.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

5.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

6.     

“Валейбол” (ФАЦ)

 

09.45-12.00

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.     

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Сідаровіч М.В.

2.     

Інтэлектуальны батл “Разумнікі і разумніцы”

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Сідаровіч М.В.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў

 

 

Навучэнцы, бацькі, педагогі

 

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

 

3.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

10.00- 11.00

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Акцыя “Помнік”

Навучэнцы

 5-8 класаў

10.00

Актыў самакіравання

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

16 кастрычніка Дзень падарожжаў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.

Экскурсійная паездка па маршруту аг. Петкавічы  - ДУ “Нацыянальны гісторыка-культурны музей-западведнік “Нясвіж”  - аг.Петкавічы

Навучэнцы, педагогі

08.00

Пушкарэвіч Г.А.

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 09.40

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

дыстанцыйна

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

дыстанцыйна

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

10 класа

дыстанцыйна

Пушкарэвіч Г.А.

8.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

11 класа

дыстанцыйна

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Азбука журналістыкі”

08.00 -10.30

Бусько В.А.

4.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

5.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

6.     

“Валейбол” (ФАЦ)

09.45-12.00

Басалай Г.В

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў (па запытах)

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

 

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

9 кастрычніка Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Першынства па баскетболе 

 

10.00

Басалай Г.В.

2.     

Піянерскі суботнік “Мы – за чысціню роднага аграгарадка”

09.00

Сухнат М.Г.,

Мацюшэнка Д.І.

Факультатыўныя заняткі

2.

Складаны сказ без складанасці

Навучэнцы

9 класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

5.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

6.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

4.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

5.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

6.     

“Валейбол” (ФАЦ)

 

09.45-12.00

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.     

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Калініч Л.А.

2.     

Гульнёва-забаўляльная праграма  “Спартыўны марафон"

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Калініч Л.А.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў

 

 

Навучэнцы, бацькі, педагогі

 

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

 

3.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

10.00- 11.00

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Піянерская субота

Навучэнцы

 5-8 класаў

10.00

Актыў самакіравання

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

2 кастрычніка Дзень школьных традыцый

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 09.40

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па біялогіі

(праз тыдзень)

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Пушкарэвіч Г.А.

8.

Абагульняючы курс па біялогіі

(праз тыдзень)

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Азбука журналістыкі”

08.00 -10.30

Бусько В.А.

4.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

5.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

6.     

“Валейбол” (ФАЦ)

09.45-12.00

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.     

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Сцёпіна Т.Г.

2.     

Парад загадак  “Школьныя сакрэты”

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Сцёпіна Т.Г.

3.     

Экскурс  “З гісторыі нашай установы”

Навучэнцы

5-9 класаў

09.00 -10.00

Нагібовіч І.А.

4.     

Працоўная акцыя “Насенне”

Навучэнцы 5-9 класаў

10.00 -11.00

Калоднік А.І.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Акцыя “Помнік”

Члена ГА “БРПА”

10.00

Актыў ГА “БРПА”

3.     

Акцыя “Дом без адзіноты”

Навучэнцы

 1-4 класаў

11.00

Мацюшэнка Д.І.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў (па запытах)

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

“Добры дзень, кніга!”

Навучэнцы  1-4 к

ласаў

11.00

Амбражэвіч І.Л.

3.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

25 верасня Дзень турызму і краязнаўства

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Спартландыя  (у рамках Месячніка здаровага ладу жыцця)

10.00

Басалай Г.В.

Факультатыўныя заняткі

2.

Складаны сказ без складанасці

Навучэнцы

9 класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

5.

Абагульняючы курс па хімі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Селява Н.П.

6.

Абагульняючы курс па хіміі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

4.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

5.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

6.     

“Валейбол” (ФАЦ)

 

09.45-12.00

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.     

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Свірская А.М.

2.     

Віртуальнае падарожжа па родных мясцінах

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

Падрыхтоўка канцэртнай праграмы да Дня настаўнка

Навучэнцы

 5-8 класаў

09.00-10.00

Актыў самакіравання

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

“Добры дзень, кніга!”

Навучэнцы  1-4 класаў

10.00

Амбражэвіч І.Л.

3.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

18 верасня Дзень карысных спраў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Восеньскі кірмаш

Навучэнцы

1-8 класаў

10.00

 

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

9 класа

08.00- 09.40

Шабуня Д.В.

3.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы 10 класа

09.00-10.40

Кішкель В.І.

4.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Навучэнцы

11 класа

10.50-12.30

Кішкель В.І.

7.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

10 класа

10.50-12.30

Пушкарэвіч Г.А.

8.

Абагульняючы курс па біялогіі

Навучэнцы

11 класа

09.00-10.40

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Канфеці”

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

3.     

“Азбука журналістыкі”

08.00 -09.30

Бусько В.А.

4.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

5.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

6.     

“Валейбол” (ФАЦ)

09.45-12.00

Басалай Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

08.00-09.00

Сцёпіна Т.Г.

2.

Майстэрня “Нашы рукі не скукі”

 

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00 -10.00

Сцёпіна Т.Г.

3.

Квест-гульня “Беларуская скарбонка”

Навучэнцы 5-8 класаў

 

 

 

Бушыла Н.В.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

 

Члены РУА

На працягу дня

Коба В.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Пасяджэнне раённага савета ГА «БРПА»

Навучэнцы

10.00

Мацюшэнка Д.І.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

18.00

Каравай А.А.

свернуть

11 верасня Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Малыя алімпійскія гульні (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Восень”

Навучэнцы

1-9 класаў

10.00

Басалай Г.В.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Мяч над сеткай”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Басалай Г.В

2.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В..

3.     

“Канфеці”

08.50-09.35

Навіцкая Г.В.

4.     

“Дэкаратыўны дызайн”

09.50-11.20

Сіняўская А.П.

5.     

“БелАрт”

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

2.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

08.00-09.00

Калініч Л.А.

3.

Творчая майстэрня “Цуды восені”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00 -10.00

Калініч Л.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В.

Гармаза М.

2.     

Падрыхтоўка да ўдзелу ў онлайн-чэленджы

Члены БРПА

09.00

Мацюшэнка Д.І.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў,

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

3.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

10.00- 11.00

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў  міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

12.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ліцэя

Навучэнцы

10  класа

09.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Урачыстае адкрыццё міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы, бацькі, педагогі

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Удзел у раённым свяце “Дажынкі-2021”

15.00

Кіраўніцтва

3.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

18.00

Каравай А.А.

свернуть

4 верасня Дзень беларускага пісьменства

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Квест-гульня “Спачатку было слова”

 

10.00

Калоднік А.І., Нагібовіч І.А..

Факультатыўныя заняткі

1.

Інфарматыка

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00- 09.40

Шабуня Д.В.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

10.30-12.00

Храловіч Д.М.

2.     

“Бугі-вугі”

 

 

Навіцкая Г.В.

3.     

“Азбука журналістыкі”

08.00 -10.30

Бусько В.А.

4.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

5.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.     

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Свірская А.М.

2.     

Гульня-падарожжа “Юны турыст”

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

2.     

«Падарожжа ў краіну акцябрат”

Навучэнцы

 1-4 класаў

10.30-11.00

Мацюшэнка Д.І.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў (па запытах)

 

 

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

“Добры дзень, кніга!”

Навучэнцы  1-4 класаў

10.30

Амбражэвіч І.Л.

3.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть

22 мая Дзень Падарожжаў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.      

Экскурсійная паездка па маршруту “Крыніцы Дзяржынскага раёна”

Навучэнцы 5-9 класаў

10.00

Пушкарэвіч Г.А.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.      

“БелАрт”

Члены аб’яднанняў

09.00-10.30

Храловіч Д.М.

2.      

“Канфеці”

09.50 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00-09.00

Калініч

Л.А.

2.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

3.

Шахматна-шашачная пляцоўка

Навучэнцы

10.00 -12.00

Шабуня

Д.В.

4.

 Пазнавальная экскурсія “Шукаем прыкметы лета”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00-10.00

Калініч

Л.А.

5

Гульнявая праграма на свежым паветры “Веснавы калейдаскоп”

Навучэнцы 1-4 класаў

10.00 – 11.00

Бусько

В.А.

 

З 10.30 працуе школьнае кафэ

Работа дзіцячых аб’яднанняў

 

1.      

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Актыў самакіраваня

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

 

1.

Індывідуальныя кансультацыі для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

2.

Квэст-гульня “Юны прававед”

09.00 -10.00

Нагібовіч І.А., Бусько В.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

 

1.      

Раённыя дыгнастычныя алімпіяды па вучэбных прадметах

Навучэнцы

09.00

Жывіцкая В.В.

2.      

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ліцэя

Навучэнцы 10,11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

3.      

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы 10,11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

 

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Калініч Л.А.

2.

Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, бацькі, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

3.

Заняткі ў трэнажорнай зале

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

свернуть

8 мая Дзень Памяці

 

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.      

“Патрыятычная эстафета”

 

Навучэнцы 1-9 класаў

09.00

Басалай Г .В.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.      

“БелАрт”

 

09.00-10.30

Храловіч Д.М.

2.      

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.      

“Валейбол”

10.45 -13.00

Басалай Г.В.

4.      

“Бугі-вугі”

09.50 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00-09.00

Сцёпіна Т.Г.

2.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

4.

Відэасалон  ”Перамозе прысвячаецца…”

Навучэнцы

10.00 -12.00

Шабуня Д.В.

5.

Музейны ўрок “Дзецям пра вайну”

Навучэнцы

08.00 – 08.45

Нагібовіч І.А.

6.

 Арт-майстэрня “Паштоўка для ветэрана”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00-10.00

Сцёпіна Т.Г.

З 10.30 працуе школьнае кафэ

Работа дзіцячых аб’яднанняў

 

1.      

Акцыя “Пісьмо Герою Вялікай Перамогі”

Члены ГА “БРПА”

09.00-10.00

Шаўчэнка М.Г.

2.      

Удзел у Рэспубліканскім праекце “Кветкі Вялікай Перамогі”

Члены ГА “БРПА”

11.00-12.00

Шаўчэнка М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

 

1.

Індывідуальныя кансультацыі для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

 

1.      

Раённыя дыгнастычныя алімпіяды па вучэбных прадметах

Навучэнцы

09.00

Жывіцкая В.В.

2.      

Піянерская субота

Навучэнцы  

10.00

Шаўчэнка М.Г.

3.      

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ліцэя

Навучэнцы 10,11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

4.      

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы 10,11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

 

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Сцёпіна Т.Г.

2.

Пасяджэнне літаратурнага клуба “Таптыжка”

Навучэнцы, бацькі, жахары мікрараёну

12.00

Амбражэвіч І.Л.

3.

Заняткі ў трэнажорнай зале

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

свернуть

24 красавіка Дзень прафарыентацыі

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

 

1.

Экскурсійная паездка ў г.Мінск з наведваннем Беларускага дзяржаўнагам музея гісторыі Вялікай Айчыннай вайны

Навучэнцы, педагогі

11.00

Пушкарэвіч Г.А.

Факультатыўныя заняткі

 

1.

Гадзіна даступнасці па прадмеце “Хімія”

Навучэнцы

08.00-09.00

Селява Н.П.

2.

Стымулючы занятак па рускай мове

Навучэнцы

9 класа

10.00-11.00

Бруйла Р.М.

3.

Асновы фізіялогіі і гігіены

Навучэнцы

9  класа

09.00.-10.20

Пушкарэвіч Г.А.

4.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.30

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

 

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“БелАрт”

09.00-10.30

Храловіч Д.М.

3.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

4.     

“Аранжавы мяч”

10.45 -13.00

Басалай Г.В.

5.     

“Валейбол” (ФАЦ)

08.55 -09.40

Басалай Г.В.

6.     

“Прэм’ера”

11.00-12.30

Бруйла Р.М.

Работа школьнага кафэ  з 10.30

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00-09.00

Сідаровіч М.В.

    2.

Экускурсія-назіранне “Прафесіі майго аграгарадка”

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00-10.00

Сідаровіч М.В.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Сухнат М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі для навучэнцаў, бацькоў

Навучэнцы, бацькі

 

11.00-12.00

 

Нагібовіч І.А.

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Раённыя дыягнастычныя алімпіяды па вучэбных прадметах “Алімпядныя надзеі”

Члены ГА БРПА

09.00

Жывіцкая В.В.

2.     

Прафарыентацыйнае мерапрыемства “Шляхі атрымання прафесійнай адукацыі ў РБ”

Навучэнцы

9-11 класаў

10.00

Захарэвіч А.С.

3.     

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

9-11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

4.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10, 11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Сідаровіч М.В.

2.

Заняткі ў трэнажорнай зале

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

3.

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

17 красавіка Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.      

Спартыўны квест “Здароўе нацыі” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Вясна.”)

 

Навучэнцы 1-9 класаў

 

09.00

 

Басалай Г .В.

2.      

Працоўныя акцыі ў рамках рэспубліканскага суботніка

Навучэнцы, педагогі

10.30

Класныя кіраўнікі

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.      

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.      

“БелАрт”

09.00-10.30

Храловіч Д.М.

3.      

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

4.      

“Валейбол”

10.45 -13.00

Басалай Г.В.

5.      

“Бугі-вугі”

09.50 -11.30

Навіцкая Г.В.

6.      

“Прэм’ера”

11.00-12.30

Бруйла Р.М.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00-09.00

Свірская А.М.

2.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

3.

Работа шахматна-шашачнай пляцоўкі

Навучэнцы

10.00 -12.00

Шабуня

Д.В.

4.

 Творчая справа “Вясенні калейдаскоп”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

 

З 10.30 працуе школьнае кафэ

 

Работа дзіцячых аб’яднанняў

 

1.      

 Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Шаўчэнка

 М.Г.

2.      

Працоўная акцыя “Чыстадвор”

Члены ГА “БРПА”

10.00

Шаўчэнка М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

 

1.

Індывідуальныя кансультацыі для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

 

1.      

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ліцэя

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

2.      

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

 

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Свірская А.М.

2.

Пасяджэнне літаратурнага клуба “Таптыжка”

Навучэнцы, бацькі, жахары мікрараёну

12.00

Амбражэвіч І.Л.

3.

Заняткі ў трэнажорнай зале

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

свернуть

10 красавіка Дзень карысных спраў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

 

1.

Працоўныя справы ў рамках раённага суботніка

Навучэнцы, педагогі

10.00

Нагібовіч І.А.

Бруйла Р.М.

Шакутёва С.У.

Факультатыўныя заняткі

 

1.

Гадзіна даступнасці па прадмеце “Хімія”

Навучэнцы

08.00-09.00

Селява Н.П.

2.

Стымулючы занятак па рускай мове

Навучэнцы

9 класа

10.00-11.00

Бруйла Р.М.

3.

Асновы фізіялогіі і гігіены

Навучэнцы

9  класа

09.00.-10.20

Пушкарэвіч Г.А.

4.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.30

Селява Н.П.

5.

Кансультатыўныя заняткі па біялогіі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

10.40 -12.10

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

 

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Канфеці”

09.50-11.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Прэм’ера”

11.00-12.30

Бруйла Р.М.

Работа школьнага кафэ  з 10.30

 

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00-09.00

Калініч Л.А.

    2.

Гульнёва-забаўляльная праграма “Касманаўтам быць хачу”

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00-10.00

Калініч Л.А.

3.

Творчая справа “Будзь на пазітыве!”

Навучэнцы

5-8 класаў

09.00-10.00

Шакутнёва С.У.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Сухнат М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі для навучэнцаў, бацькоў

Навучэнцы, бацькі

 

11.00-12.00

 

Нагібовіч І.А.

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Піянерская субота

Члены ГА БРПА

10.00

Сухнат М.Г.

2.     

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

9-11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10, 11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Калініч Л.А.

2.

Заняткі ў трэнажорнай зале

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

3.

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

27 сакавіка Дзень адказных і бяспечных паводзін

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.      

Спартыўны квест “Здароўе нацыі” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Вясна.”)

 

Навучэнцы 1-9 класаў

 

10.00

 

Басалай Г .В.

2.      

Пасяджэнне сямейнага клуба “Свет сям’і” “Бяспека дзяцей- адказнасць бацькоў” (сумесна з прастаўнкамі ДАІ, ІСН, УЗ “Дзяржынская ЦРБ”

Навучэнцы, бацькі

11.00

Нагібовіч І.А. Захарэвіч А.С.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

3.

Гадзна даступнасці па прадмеце “Матэматыка”

Навучэнцы

08.00-09.00

Калоднік А.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.      

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.      

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

3.      

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

4.      

“Валейбол”

10.45 -13.00

Басалай Г.В.

5.      

“Бугі-вугі”

09.50 -11.30

Навіцкая Г.В.

6.      

“Прэм’ера”

11.00-12.30

Бруйла Р.М.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00-09.00

Сідаровіч М.В.

2.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

3.

Работа шахматна-шашачнай пляцоўкі

Навучэнцы

10.00 -12.00

Шабуня

Д.В.

4.

 Конкурсна-пазнавальная праграма “Свет бяспекі”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00-10.00

Сідаровіч М.В.

5.

Прафарыентацыйнае мерапрыемства “Шляхі, якія мы выбіраем”

Навучэнцы

5-8 класаў

09.00 -10.00

Бушыла Н.В.

З 10.30 працуе школьнае кафэ

 

Работа дзіцячых аб’яднанняў

 

1.      

Акцыя “Здай макулатуру – зберажы дрэва!”

Навучэнцы

На працягу дня

Актыў самакіравання

2.      

 Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Шаўчэнка

 М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

 

1.

Індывідуальныя кансультацыі для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

 

1.      

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ліцэя

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

2.      

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.      

Раённы злёт-конкурс атрадаў ЮІР

Члены ЮІР

11.00

Шаўчэнка М.Г.

Работа ў соцыуме

 

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Сідаровіч М.В.

2.

Пасяджэнне літаратурнага клуба “Таптыжка”

Навучэнцы, бацькі, жахары мікрараёну

12.00

Амбражэвіч І.Л.

3.

Заняткі ў трэнажорнай зале

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

свернуть

20 сакавіка Дзень цікавых спраў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

 

Факультатыўныя заняткі

1.

Гадзіна даступнасці па прадмеце “Хімія”

Навучэнцы

08.00-09.00

Селява Н.П.

2.

Гадзіна даступнасці па прадмеце “Матэматыка”

Навучэнцы

10.00-1.00

Калоднік А.І.

3.

Стымулючы занятак па рускай мове

Навучэнцы

9 класа

10.00-11.00

Бруйла Р.М.

4.

Асновы фізіялогіі і гігіены

Навучэнцы

9  класа

09.00.-10.20

Пушкарэвіч Г.А.

5.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.30

Селява Н.П.

6.

Кансультатыўныя заняткі па біялогіі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

10.40 -12.10

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

10.45 -13.00

Басалай Г.В.

5.     

“Канфеці”

09.50-11.30

Навіцкая Г.В.

6.     

“Прэм’ера”

11.00-12.30

Бруйла Р.М.

Работа школьнага кафэ  з 10.30

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00-09.00

Свірская А.М.

    2.

Творчая майстэрня “Цуды сваімі рукамі”

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

3.

Практыкум “Бяпека ў інтэрнэт-прасторы і сацыяльных сетках”

Навучэнцы

5-8 класаў

09.00-10.00

Калоднік А.І.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Падрыхтоўка да ўдзелу ў рэспубліканскім конкурсе “Пазнай Беларусь”

Актыў ГА “БРПА”

09.00-10.00

Сухнат М.Г.

2.     

Падарожжа «Азбука акцябрацкага жыцця»

Члены ГА “БРПА”

10.00-11.00

Сухнат М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі для навучэнцаў, бацькоў

Навучэнцы, бацькі

 

11.00-12.00

 

Нагібовіч І.А.

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

9-11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

2.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10, 11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Свірская А.М.

2.

Заняткі ў трэнажорнай зале

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

3.

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

13 сакавіка Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

 

1.     

Спартыўны квест “Здароўе нацыі” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Вясна.”)

 

Навучэнцы 1-9 класаў

 

10.00

 

Басалай Г .В.

Факультатыўныя заняткі

 

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

 

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

3.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

10.45 -13.00

Басалай Г.В.

5.     

“Бугі-вугі”

09.50 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

 

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

 

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00-09.00

Свірская А.М.

2.

 Свая гульня “Гадзіна рэкордаў”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

3.

Віртуальнае спаборніцтва “Юныя чэмпіёны”

 

Навучэнцы

5-8 класаў

09.00 -10.00

Бусько В.А.

 

З 10.30 працуе школьнае кафэ

 

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Акцыя “Здай макулатуру – зберажы дрэва!”

Навучэнцы

На працягу дня

Актыў самакіравання

2.     

 Падрыхтоўка да святочнай лінейкі  да Дня Канстытуцыі

Члены БРПА, БРСМ

08.00 -09.00

Сухнат М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

 

1.

Індывідуальныя кансультацыі для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

 

1.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ліцэя

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

2.     

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Піянерская субота

Актыў ГА БРПА

12.00

Сухнат М.Г.

Работа ў соцыуме

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Свірская А.М.

2.

Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, бацькі, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

3.

Заняткі ў трэнажорнай зале

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

свернуть

6 сакавіка Дзень дабрыні і прыгажосці

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

 

1.     

Пасяджэнне сямейнага клуба “Свет сям’і” (у рамках работы “Бацькоўскага ўніверсітэта”)

 

Навучэнцы, бацькі

 

10.00 -11.00

 

Нагібовіч І.А.

Факультатыўныя заняткі

1.

Гадзіна даступнасці па прадмеце “Хімія”

Навучэнцы

08.00-09.00

Селява Н.П.

2.

Гадзіна даступнасці па прадмеце “Матэматыка”

Навучэнцы

09.00-10.00

Калоднік А.І.

3.

Стымулючы занятак па рускай мове

Навучэнцы

9 класа

10.00-11.00

Бруйла Р.М.

4.

Асновы фізіялогіі і гігіены

Навучэнцы

9  класа

08.20.-09.50

Пушкарэвіч Г.А.

5.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.30

Селява Н.П.

6.

Кансультатыўныя заняткі па біялогіі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

10.40 -12.10

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

10.45 -13.00

Басалай Г.В.

5.     

“Канфеці”

09.50-11.30

Навіцкая Г.В.

Работа школьнага кафэ  з 10.30

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

2.

Работа шахматна-шашачнай пляцоўкі

Навучэнцы

10.00 -12.00

Шабуня

Д.В.

3.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00-09.00

Свірская А.М.

    4.

КТС “Паштоўка для матулі”

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

5.

Забаўляльная праграма “Вясёлы дзявічнік”

Навучэнцы

5-8 класаў

09.00 -10.00

Бруйла Р.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Актыў самакіравання

2.     

Падрыхтоўка да піянерскай суботы

Актыў ГА “БРПА”

09.00-10.00

Сухнат М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі для навучэнцаў, бацькоў

Навучэнцы, бацькі

 

11.00-12.00

 

Нагібовіч І.А.

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

9-11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

2.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10, 11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Свірская А.М.

2.

Заняткі ў трэнажорнай зале

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

3.

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

27 лютага Дзень прафарыентацыі

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Зімовыя забавы “Эх, зімушка, зіма” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

 

Навучэнцы

5-7 класаў

 

 

10.00 -11.00

 

Басалай Г.В.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

3.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

10.45 -13.00

Басалай Г.В.

5.     

“Бугі-вугі”

09.50 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-7 класаў

 

08.00-09.00

Сідаровіч М.В.

2.

 Прававая гульня “Займальнае падарожжа ў каралеўства “Законія”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00-10.00

Сідаровіч М.В.

3.

Свая гульня “Кола Феміды”

Навучэнцы

5-8 класаў

09.00 -10.00

Бушыла Н.В.

4.

Інтэрактыўная онлайн-віктарына “Я ведаю свае правы”

Навучэнцы

5-7 класаў

На працягу дня

Нагібовіч І.А.

 

З 10.30 працуе школьнае кафэ

 

 

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены БРПА, БРСМ

На працягу дня

Актыў БРПА, БРСМ

2.     

Падарожжа ў краіну акцябрат

Навучэнцы 1-4 класаў

10.00 -11.00

Сухнат М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

 

1.

Індывідуальныя кансультацыі “Мая прафесійная будучыня” для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

 

1.     

Прафарыентацыйнае мерапрыемства “Шляхі атрымання прафесійнай адукацыі у Рэспубліцы Беларусь”

Навучэнцы 8-11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

2.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ліцэя

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Сідаровіч М.В.

2.

Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, бацькі, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

3.

Заняткі ў трэнажорнай зале

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

свернуть

20 лютага Дзень грамадзянска-патрыятычных спраў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

 

1.     

Зімовыя забавы “Эх, зімушка, зіма” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

Навучэнцы

1-4 класаў

5-9 класы

11.00-12.00

 

Сухнат М.Г.

Басалай Г.В.

Факультатыўныя заняткі

1.

Гадзіна даступнасці па прадмеце “Хімія”

Навучэнцы

08.00-09.00

Селява Н.П.

2.

Гадзіна даступнасці па прадмеце “Матэматыка”

Навучэнцы

09.00-10.00

Калоднік А.І.

3.

Стымулючы занятак па рускай мове

Навучэнцы

9 класа

10.00-11.00

Бруйла Р.М.

4.

Асновы фізіялогіі і гігіены

Навучэнцы

9  класа

08.20.-09.50

Пушкарэвіч Г.А.

5.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.30

Селява Н.П.

6.

Кансультатыўныя заняткі па біялогіі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

10.40 -12.10

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

10.45 -13.00

Басалай Г.В.

5.     

“Канфеці”

09.50-11.30

 

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

2.

Работа шахматна-шашачнай пляцоўкі

Навучэнцы

10.00 -12.00

Шабуня

Д.В.

3.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00-09.00

Калініч Л.А.

    4.

КТС “Паштоўка для таты”

Навучэнцы

1-4 класаў

09.00-10.00

Калініч Л.А.

5.

Свая гульня “Мой родны край”

Навучэнцы

5-9 класаў

10.00-11.00

Калоднік А.І.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Актыў самакіравання

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі для навучэнцаў, бацькоў “Падлетак і закон”

Навучэнцы, бацькі,

 

11.00-12.00

 

Нагібовіч І.А.

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

9-11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

2.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10, 11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Экалагічны серпантын “Знаўцы прыроды”

Навучэнцы

 3 класа

10.00

Сідаровіч М.В.

Работа ў соцыуме

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Калініч Л.А.

2.

Заняткі ў трэнажорнай зале

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

3.

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

13 лютага Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Спаборніцтвы «Снежны снайпер»

 

10.00

Басалай Г.В.

2.     

Зімовыя забавы “Эх, зімушка, зіма” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

11.00

 

Бусько В.А., Сіняўская А.П., Кішкель В.І.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

3.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

10.45 -13.00

Басалай Г.В.

5.     

“Бугі-вугі”

09.50 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00-09.00

Калініч Л.А.

2.

Спартландыя “Разам весела гуляць”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00-10.00

Калініч Л.А.

3.

 

Відэасалон “Усе пра здароўе”

Навучэнцы 1-4 класаў

10.00-11.00

Бусько В.А.

4.

Пасяджэнне клуба “Свет сям’і”

Навучэнцы, бацькі

09.00 -10.00

Нагібовіч І.А.

 

З 10.30 Работа школьнага кафэ

 

 

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены БРПА, БРСМ

На працягу дня

Актыў БРПА, БРСМ

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

 

1.

Індывідуальныя кансультацыі для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

 

1.     

Піянерская онлайн субота

Навучэнцы

10.00

Сухнат М.Г.

2.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ліцэя

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Калініч Л.А.

2.

Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, бацькі, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

3.

Заняткі ў трэнажорнай зале

18.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

свернуть

6 лютага Дзень школьных традыцый

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

 

1.     

Зімовыя забавы “Эх, зімушка, зіма” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

Навучэнцы

1-4 класаў

5-9 класы

 

10.00-11.00

11.00 -12.00

 

Сухнат М.Г.

Басалай Г.В.

Факультатыўныя заняткі

1.

Асновы фізіялогіі і гігіены

Навучэнцы

9  класа

08.20-09.50

Пушкарэвіч Г.А.

2.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.30

Селява Н.П.

3.

Кансультатыўныя заняткі па біялогіі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

10.40 -12.10

Пушкарэвіч Г.А.

4.

Гадзіна даступнасці

Навучэнцы

08.00- 09.00

Бруйла Р.М.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

10.45- 13.00

Басалай Г.В.

5.     

“Канфеці”

09.50-11.30

Навіцкая Г.В.

6.     

“Прэм’ера”

11.00-12.30

Бруйла Р.М.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа шахматна-шашачнай пляцоўкі

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

2.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

10.00 -12.00

Шабуня

Д.В.

3.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

 

 

08.00-09.00

Калініч Л.А.

4.

Парад загадак “Школьныя сакрэты”

Навучэнцы

1-4 класаў

 

09.00-10.00

Калініч Л.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Актыў самакіравання

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў, бацькоў, педагогаў

 

Навучэнцы, бацькі, педагогі

 

 

11.00-12.00

 

 

Нагібовіч І.А.

.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

9-11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

2.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10,11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу “Я – даследчык”

Навучэнцы

 3 класа

10.00

Сідаровіч М.В.

Работа ў соцыуме

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Сцёпіна Т.Г.

2.

Заняткі ў трэнажорнай зале

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

3.

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

30 студзеня Дзень прафарыентацыі

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Зімовыя забавы “Эх, зімушка, зіма” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

Навучэнцы

1-4 класаў

5-9 класы

 

10.00-11.00

11.00 -12.00

 

СідаровічМ.В.

Бусько В.А.

Кішкель В.І.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Прэм’ера”

11.00-12.30

Бруйла Р.М.

3.     

“Бугі-вугі”

09.50 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-7 класаў

 

08.00-09.00

Сідаровіч М.В.

2.

 Конкурс творчых работ “Бяспека ў Інтэрнэце вачыма дзяцей”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00-10.00

Сідаровіч М.В.

3.

Квест-гульня “Кола бяспекі”

Навучэнцы

5-8 класаў

09.00 -10.00

Бусько В.А., Бушыла Н.В.

 

З 10.30 працуе школьнае кафэ

 

 

 

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены БРПА, БРСМ

На працягу дня

Актыў БРПА, БРСМ

2.     

Падрыхтоўка відэапрывітанне да вечара сустрэчы выпускнікоў

Навучэнцы

09.00 -10.00

Актыў самакіравання

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

 

1.

Індывідуальныя кансультацыі “Мая прафесійная будучыня” для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

 

1.     

Онлайн-пасяджэнне Савета дзіцячага раённага парламента

Старшыня піянерскай дружыны

10.00

Сухнат М.Г.

2.     

Прафарыентацыйнае мерапрыемства “Шляхі атрымання прафесійнай адукацыі у Рэспубліцы Беларусь”

Навучэнцы 8-11 класаў

10.00

Нагібовіч І.А.

3.     

Зімовае шматбор’е “Здароўе”

Навучэнцы

10.00

Басалай Г.В.

4.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ліцэя

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

5.     

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.

Работа школы  будучых першакласнікаў “Першы крок”

Выхаванцы старэйшага дашкольнага ўзросту

10.00

Свірская А.М.

2.

Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, бацькі, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

3.

Заняткі ў трэнажорнай зале

12.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

свернуть

23 студзеня Дзень інтэлектуала

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

 

1.

Наведванне музейных пакояў “Ваенная гісторыя Беларусі” ў РЦТіК

Навучэнцы

7-8 класаў

10.00

Пушкарэвіч Г.А.

2.

Змовыя забавы

Навучэнцы

1-9 класаў

11.00

Шакутнёва С.У.

Факультатыўныя заняткі

1.

Асновы фізіялогіі і гігіены

Навучэнцы

9  класа

08.20.-09.50

Пушкарэвіч Г.А.

2.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.30

Селява Н.П.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

10.45- 13.00

Басалай Г.В.

5.     

“Канфеці”

09.50-11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа шахматна-шашачнай пляцоўкі

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

2.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

11.00 -12.00

Шабуня

Д.В.

3.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

 

 

08.00-09.00

Сцёпіна Т.Г.

4.

Віктарына “Ці ведаеце вы?”

Навучэнцы

1-4 класаў

 

09.00-10.00

Сцёпіна Т.Г.

5.

Інтэлектуальны батл “Лепшы знаўца фізікі, інфарматыкі, астраноміі”

Навучэнцы

5-9 класаў

 

10.00-11.00

Шабуня Д.В.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Актыў самакіравання

2.     

Падрыхтоўка да вечара сустрэчы з выпускнікамі

Навучэнцы

09.00-10.00

Актыў самакіравання

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў, бацькоў, педагогаў

 

Навучэнцы, бацькі, педагогі

 

 

11.00-12.00

 

 

Нагібовіч І.А.

.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

9-11 класаў

10.00

Жывіцкая В.В.

2.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

Бацькоўскі сход для бацькоў будучых першакласнікаў

Законныя прадстаўнікі

10.00

Свірская А.М.

2.     

Бацькоўскі сход

Законныя прадстаўнікі навучэнцаў першага класа

10.00

Калініч Л.А.

3.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

16 студзеня Дзень прафарыентацыі

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Змовыя забавы “Эх, зімушка, зіма” (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

Навучэнцы 

10.00-11.00

10.50-11.50

Калініч Л.А., Бруйла Р.М.,

Шакутнёва С.У.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Прэм’ера”

11.00-12.30

Бруйла Р.М.

3.     

“Бугі-вугі”

09.50 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-7 класаў

 

08.00-09.00

Калініч Л.А.

2.

 Падарожжа ў “Парк прафесій”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00-10.00

Калініч Л.А.

3.

Фестываль прафесій (сустрэчы з прадстаўнкамі розных прафесій онлайн і дыстанцыйна)

Навучэнцы

09.50 -10.50

Калоднік А.І.,

Шакутнёва С.У.

 

З 10.30 Работа школьнага кафэ

 

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены БРПА, БРСМ

На працягу дня

Актыў БРПА, БРСМ

2.     

Падрыхтоўка да вечара сустрэчы выпускнікоў

Навучэнцы

09.00 -10.00

Актыў самакіравання

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

 

1.

Індывідуальныя кансультацыі для навучэнцаў, іх законных прадстаўнікоў, педагогаў

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

 

1.     

Раённы этап рэспубліканскіх спаборніцтваў  “Снежны снайпер”

Навучэнцы

 

10.00

Басалай Г.В.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ліцэя

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

3.     

Міжшкольны педагагічны клас

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.

Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жыхары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.

Заняткі ў трэнажорнай зале

18.00 -20.00

Дзяжурны адміністратар

свернуть

14 снежня Дзень здароўя

10.12.2020

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

 

1.     

Спаборніцтвы “Старты надзей”  (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма”)

Навучэнцы  5-9 класаў

9.40 -11.40

 

Басалай Г.В.

Бруйла Р.М.

Сіняўская А.П.

Факультатыўныя заняткі

 

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

 

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Прэм’ера”

11.00 -12.30

Бруйла Р.М.

5.     

“Бугі-вугі”

10.00 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

 

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

08.00-09.00

Сідаровіч

М.В.

2.

Спартыўныя гульні “Падарожжа ў краіну “Здаравячок”  

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00-10.00

Сідаровіч М.В.

3.

Гульня-віктарына “Алімпіёнік”

Навучэнцы 5-9 класаў

08.45 -9.30

Бусько В.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

 

1.     

Работа РУА па месцыжыхарства

 

Навучэнцы

На працягу дня

Актыў самакіравання

2.     

КТС “Рыхтуемся да свята”

Члены БРСМ

 

На працягу дня

Сухнат М.Г.

Сіняўская А.П.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

 

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

2.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

10.00- 11.00

Удзел у раённых мерапрыемствах

 

1.     

Заняткі у міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класаў

10.00

 

Рабіноўская В.І.

2.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы 10, 11 класаў

10.00

3.     

Піянерская субота. Онлайн-гульня “Піянерскі квіз”

Члены ГА БРПА

10.00

Сухнат М.Г.

Работа ў соцыуме

 

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

5 снежня Дзень працы і прафарыентацыі

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Факультатыўныя заняткі

1.

Асновы фізіялогіі і гігіены

Навучэнцы

9  класа

08.20.-09.50

Пушкарэвіч Г.А.

2.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.30

Селява Н.П.

3.

Кансультатыўныя заняткі па біялогіі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

10.40 -12.10

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

09.45- 12.00

Басалай Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа шахматна-шашачнай пляцоўкі

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

2.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

10.00 -12.00

Шабуня

Д.В.

3.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-7 класаў

 

08.00-09.00

Свірская А.М.

4.

Гульня-віктарына “Адгадай прафесію”

 

 

Навучэнцы

1-4 класаў

 

09.00-10.00

Свірская А.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Актыў самакіравання

2.     

Творчая маайстэрня “Хутка Новы год”

Навучэнцы

09.00-10.00

Сухнат М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

 

 

 

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

3.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Прафарыентацыйнае мерапрыемства “Шляхі атрымання прафесійнай адукацыі ў Рэспубліцы Беларусь”

Нвучэнцы

9-11 класаў

10.00

Захарэвіч А.С.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Захарэвіч А.С.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

28 лістапада Дзень прафілактыкі СНІД

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

 

1.     

Літаратурны калейдаскоп “Дарогамі Караткевіча”

 

10.00 -11.00

 

Сіняўская А.П.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Прэм’ера”

11.00 -12.30

Бруйла Р.М.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

08.00-09.00

Калініч Л.А.

2.

Гадзіна кемлівых “Кактэйль здароўя”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00-10.00

Калініч Л.А.

3.

Творчая выстава “Разам супраць СНІД” 

Навучэнцы 5-9 класаў

09.00 -10.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

 

1.     

Работа РУА па месцыжыхарства

 

Навучэнцы

На працягу дня

Актыў самакіравання

2.     

Чэлендж “Разам супраць СНІД”

Члены БРСМ

 

На працягу дня

Сухнат М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

3.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

10.00- 11.00

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі у міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класаў

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы 10, 11 класаў

10.00

Жывіцкая

В. В.

3.     

Онлайн паседжанне Дзіцячага раённага парламента

Члены ГА БРПА

10.00

Сухнат М.Г.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

21 лістапада Дзень карысных спраў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Факультатыўныя заняткі

1.

Асновы фізіялогіі і гігіены

Навучэнцы

9  класа

09.00-10.30

Пушкарэвіч Г.А.

2.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.30

Селява Н.П.

3.

Кансультатыўныя заняткі па біялогіі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

10.40 -12.10

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

09.45- 12.00

Басалай Г.В.

5.     

“Калібры”

10.00 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа шахматна-шашачнай пляцоўкі

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

2.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

10.00 -12.00

Шабуня

Д.В.

3.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы

1-7 класаў

 

08.00-09.00

Сцёпіна Т.Г.

4.

Творчая майстэрня “Умелыя рукі не ведаюць скукі”

Навучэнцы

1-4 класаў

 

09.00-10.00

Сцёпіна Т.Г.

5.

Квэст-гульня “Восеньскі цуд”

Навучэнцы

 5-9 класаў

 

10.30-11.30

Селява Н.П.

6.

Пасяджэнне клуба “Свет сям’і”

Навучэнцы, бацькі

 

09.30-10.00

Нагібовіч І.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Актыў самакіравання

2.     

Падрыхтоўка да конкурса “Вучань года-2020”

Актыў самакіравання

09.00-10.00

Сухнат М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

 

 

 

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

3.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

свернуть

14 лістапада Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

 

1.     

Першынства школы па баскетболе

10.00 -12.00

 

Басалай Г.В.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Прэм’ера”

11.00 -12.30

Бруйла Р.М.

5.     

“Бугі-вугі”

10.00 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

08.00-09.00

Сідаровіч М.В.

2.

Спартландыя “Экспрэс здароўя”

Навучэнцы 1-4 класащ

09.00-10.00

Сідаровіч М.В

3.

Квэст-гульня “Падарожжа па краіне матэматыкі”

Навучэнцы 5-9 класаў

10.00 -11.00

Калоднік А.І.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

 

1.     

Работа РУА па месцыжыхарства

 

Навучэнцы

На працягу дня

Актыў самакіравання

2.     

Акцыя “Помнік”

Члены ГА БРПА

11.00

Сухнат М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

3.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

10.00- 11.00

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі у міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класаў

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы 10, 11 класаў

10.00

Жывіцкая

В. В.

3.     

Піянерская субота

Члены ГА БРПА

10.00

Сухнат М.Г.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

18.00

Каравай А.А.

свернуть

27 кастрычніка Дзень працы і прафарыентацыі

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

   Працоўная акцыя “Яблычны дэсант”

Навучэнцы

10.00

Бруйла Р.М.,

Сіняўская А.П.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Прэм’ера”

11.00 -12.30

Бруйла Р.М.

5.     

“Валейбол”

11.00- 12.00

Басалай Г.В.

6.     

“Бугі-вугі”

10.00 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа шахматна-шашачнай пляцоўкі

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

2.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

10.00 -12.00

Шабуня

Д.В.

3.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

08.00-09.00

Сцёпіна Т.Г.

3.

Віктарына “У свеце прафесій”

 

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00 -10.00

Сцёпіна Т.Г.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцыжыхарства

 

Навучэнцы

На працягу дня

Актыў самакіравання

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

3.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

10.00- 11.00

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Раённыя спаборніцтвы па ТПМ у тэхніцы велатурызма

Навучэнцы 9-10 класаў

09.00

Пушкарэвіч Г.А.

2.     

Заняткі міжшкольнага педагагічнага класа

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

3.     

Дапрафесіянальная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы, бацькі, педагогі

10.00

Жывіцкая В.Ы.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

18.00

Каравай А.А.

свернуть

17 кастрычніка Дзень творчасці і фантазіі

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.

Літаратурная гасцёўня

Навучэнцы 5-8 класаў

10.00

Бушыла Н.В.

Факультатыўныя заняткі

1.

Асновы фізіялогіі і гігіены

Навучэнцы

9  класа

09.00-10.30

Пушкарэвіч Г.А.

2.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.30

Селява Н.П.

3.

Кансультатыўныя заняткі па біялогіі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

10.40 -12.10

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

09.45- 12.00

Басалай Г.В.

5.     

“Калібры”

10.00 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

 

08.00-09.00

Калініч Л.А.

2.

Творчая майстэрня “Падарунак для матулі”

Навучэнцы 1-4 класаў

 

09.00 -10.00

 Калініч Л.А.

3.

Свята “Матулін пірог”

Навучэнцы 1-4 класаў

 

10.00

Калініч Л.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В.

2.     

Працоўная аперацыя “Помнік”

Члены ГА “БРПА”

11.00

Сухнат М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

 

 

 

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

3.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

18.00

Каравай А.А.

свернуть

10 кастрычніка Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Летняе шматбор’е  (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Восень”)

Навучэнцы, бацькі

 

10.00

Басалай Г.В.

2.     

Першы этап рэспубліканскіх алімпіяд па вучэбных прадметах

Навучэнцы

9-11 класаў

09.00

Настаўнікі-прадметнікі

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Прэм’ера”

11.00 -12.30

Бруйло Р.М.

5.     

“Валейбол”

11.00- 12.00

Басалай Г.В.

6.     

“Бугі-вугі”

10.00 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа шахматна-шашачнай пляцоўкі

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

2.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

10.00 -12.00

Шабуня

Д.В.

3.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

08.00-09.00

Сідаровіч М.В.

3.

Гульнёва-забаўляльная праграма  “Спартыўны марафон"

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00 -10.00

Сідаровіч М.В.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Падрыхтоўка канцэртнай праграмы да Дня маці

Навучэнцы

09.00-10.00

Сухнат М.Г.

2.     

Акцыя “Помнік”

Члены ГА БРПА

11.00

Актыў БРПА

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

3.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

10.00- 11.00

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Раённая ярмарка-выстава вучнёўскіх бізнес-кампаній

Члены бізнес-кампаніі “БелАрт”

10.00

Цалагуз Г.І.

2.     

Піянерская онлайн субота

Члены ГА БРПА

10.00

Сухнат М.Г.

3.     

Заняткі міжшкольнага педагагічнага класа

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

4.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы, бацькі, педагогі

10.00

Жывіцкая В.Ы.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

18.00

Каравай А.А.

свернуть

3 кастрычніка Дзень школьных традыцый

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Факультатыўныя заняткі

1.

Асновы фізіялогіі і гігіены

Навучэнцы

9  класа

09.00-10.30

Пушкарэвіч Г.А.

2.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.30

Селява Н.П.

3.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

10.40 -12.10

Пушкарэвіч Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

09.45- 12.00

Басалай Г.В.

5.     

“Калібры”

10.00 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

 

08.00-09.00

Свірская А.М.

2

Гульня-падарожжа “Мы – за бяспеку”

Навучэнцы 1-4 класаў

 

 

09.00 -10.00

Свірская А.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В.

2.     

Акцыя “Клопат” (віншаванне настаўнікаў-ветэранаў)

Навучэнцы

На працягу дня

Актыў самакіравання

3.     

Афармленне фотавыставы “Ніхто не заменіць, мама, цябе”

Члены ГА БРПА

10.00

Сухнат м.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

 

 

 

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

3.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

18.00

Каравай А.А.

свернуть

26 верасня Дзень турызму

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Першынства па баскетболе  (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Восень”)

Навучэнцы

 

09.00

Басалай Г.В.

2.     

Працоўная акцыя “Табе, родная школа, наша любоў і клопат”

Навучэнцы

10.00

Класныя кіраўнікі

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Навучэнцы

10 класа

09.00 -10.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Прэм’ера”

11.00 -12.30

Бруйло Р.М.

5.     

“Валейбол”

09.45- 12.00

Басалай Г.В.

6.     

“Бугі-вугі”

10.00 -11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа шахматна-шашачнай пляцоўкі

Навучэнцы

08.00-10.00

Шабуня

Д.В.

2.

Хобі-час па робатаканструяванню

Навучэнцы

10.00 -12.00

Шабуня

Д.В.

3.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

08.00-09.00

Сцёпіна Т.Г.

3.

Міні-падарожжа па родным мясцінам 1-4 класы

 

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00 -10.00

Сцёпіна Т.Г.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В.

2.     

Акцыя да Дня пажылых людзей “Дом без адзіноты”

Члены ГА “БРПА”

На працягу дня

Сухнат М.Г.

3.     

Падрыхтоўка канцэртнай праграмы да Дня настаўніка

Навучэнцы

09.00- 10.00

Сухнат М.Г.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

3.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

10.00- 11.00

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі міжшкольнага педагагічнага класа

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы, бацькі, педагогі

10.00

Жывіцкая В.Ы.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

18.00

Каравай А.А.

свернуть

19 верасня Дзень карысных спраў

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Восеньскі кірмаш

Навучэнцы

1-8 класаў

10.00

Сухнат М.Г.

2.     

Пасяджэнне сямейнага клуба “Свет сям’і” “Каб сэрца і душа былі ў згодзе”

Навучэнцы, бацькі

09.00

Нагібовіч І.А.

Факультатыўныя заняткі

1.

Фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека

Навучэнцы

9  класа

09.00-10.30

Пушкарэвіч Г.А.

2.

Кансультатыўныя заняткі па хіміі для навучэнцаў міжшкольнага аграрнага класа

Навучэнцы

10 класа

10.00-10.30

Селява Н.П.

3.

Гадзіна даступнасці па прадмеце “Матэматыка”

Навучэнцы

9 класа

08.00-08.45

Калоднік А.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00-08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00-08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55-09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Валейбол”

09.45-12.00

Басалай Г.В.

5.     

“Калібры”

10.00-11.30

Навіцкая Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

08.00-09.00

Сцёпіна Т.Г.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога

для навучэнцаў “Калі ты  на ростанях”

Навучэнцы, бацькі, педагогі

 11.00-12.00

 

 Нагібовіч І.А.

.

2.

Кансультацыі для бацькоў

(законных прадстаўнікоў)

навучэнцаў, педагогаў

 

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі ў міжшкольным педагагічным класе

Навучэнцы

10,11 класа

10.00

Асадчая І.І.

2.     

Дапрофільная падрыхтоўка на базе ААТПЛ

Навучэнцы

10.00

Жывіцкая В.В.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

18.00

Каравай А.А.

 

свернуть

12 верасня Дзень здароўя

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Малыя алімпійскія гульні (у рамках акцыі “Міншчына спартыўная. Восень”

Навучэнцы

1-8 класаў

10.00

Басалай Г.В.

Факультатыўныя заняткі

1.

“Складаны сказ без складанасцей”

Навучэнцы

9  класа

08.00-09.40

Сіняўская А.П.

2.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

 

Навучэнцы

10 класа

08.00 -09.40

Кішкель В.І.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00 -08.45

Нагібовіч І.А.

2.     

“Мяч над сеткай”

08.00- 08.45

Басалай Г.В.

3.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В.

4.     

“Прэм’ера”

11.00 -12.30

Бруйло Р.М.

5.     

“Валейбол”

09.45- 12.00

Басалай Г.В.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.

Хобі час

Навучэнцы

08.00-12.00

Шабуня

Д.В.

2.

Работа пляцоўкі па лега-канструяванні

Навучэнцы 1-4 класаў

08.00-09.00

Сідаровіч М.В.

3.

Спартыўныя спаборніцтвы “Экспрэс  здароўя”

Навучэнцы 1-4 класаў

09.00 -10.00

Сідаровіч М.В.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Работа РУА па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1.

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў,

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

 

 

 

Нагібовіч І.А.

.

2.

Кансультацыі для бацькоў (законных прадстаўнікоў) навучэнцаў, педагогаў

 

10.00- 11.00

Удзел у раённых мерапрыемствах

1.     

Заняткі міжшкольнага педагагічнага класа

Навучэнцы

10,11 класа

10.00-13.00

Асадчая І.І.

2.     

Раённае свята да 30-годдзя ГА “БРПА”

Члены БРПА

10.00

Сухнат М.Г.

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

18.00

Каравай А.А.

свернуть

5 верасня Дзень бяспекі

мерапрыемства

удзельнікі

час

адказны

Мерапрыемства дня

1.     

Агульнашкольны турыстычны злёт: Кантрольна-турысцкі маршрут;

Эстафета па арыентаванні на мясцовасці “Жоўты ліст”

10.00

Пушкарэвіч Г.А.

Басалай Г.В.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.     

“Спадчына”

Члены аб’яднанняў па інтарэсах

08.00-09.00

Нагібовіч І.А.

2.     

“Бугі-вугі”

10.00-11.30

Навіцкая Г.В.

3.     

“Мяч над сеткай”

08.00 -08.45

Басалай Г.В.

4.     

“Аранжавы мяч”

08.55- 09.40

Басалай Г.В

Выхаваўчыя мерапрыемствы

1.     

Работа пляцоўкі па ЛЕГА-канструяванні

Навучэнцы

1-4 класаў

08.00 -09.00

Свірская А.М.

2.     

Гульня-падарожжа “Юны турыст”

Навучэнцы

 1-4 класаў

09.00-10.00

Свірская А.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.     

Акцыя “Помнік”

Члены БРПА, БРСМ

09.00-10.00

Актыў БРПА, БРСМ

2.     

Работа рознаўзроставых атрадаў па месцы жыхарства

Члены РУА

На працягу дня

Коба В., Гармаза М.

Мерапрыемствы педагога сацыяльнага

1

Кансультацыі сацыяльнага педагога для навучэнцаў (па запытах)

 

Навучэнцы, бацькі, педагогі

11.00-12.00

Нагібовіч І.А.

 

.

 

 

 

Работа ў соцыуме

1.     

 Абслугоўванне карыстальнікаў на даму

Навучэнцы, жахары мікрараёну

На працягу дня

Амбражэвіч І.Л.

2.     

Таварысцкая сустрэча па футболе

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00

Каравай А.А.

свернуть